Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regulamin

Spis treści

Pod nazwą "Cellectro" sprzedaż produktów i usług prowadzi: Magnum Spółka z o.o. Spółka k. ul.Konopnickiej 11b 18-300 Zambrów NIP: 723-163-31-05 Dokonując zakupu, klient akceptuje poniższy regulamin oraz wyraża zgodę na otrzymywanie oferty handlowej w przyszłości.


INFOLINIA TELEFONICZNA CZYNNA OD PON-PT W GODZINACH 11-16

 

OFERTA

1. Przedmioty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe (chyba że opis wskazuje inaczej) oraz objęte gwarancją producenta, dystrybutora lub sprzedawcy.

2. Zdjęcia oferowanych produktów są własnością firmy Magnum Spółka z o.o. Spółka k.

3. Ceny towarów i usług oferowanych w sklepie, wyrażone są w wybranej przez klienta walucie, są cenami brutto i nie zawierają kosztów dostawy. Ceny te są wiążące z chwilą potwierdzenia zamówienia przez klienta.

4. Cennik kosztów dostawy zawsze znajduje się w karcie produktu.


PŁATNOŚĆ

1. Dla zamówień realizowanych na terenie Polski akceptujemy następujące formy płatności:

-Przedpłata na konto (przelew tradycyjny,zewnętrzny system szybkich płatności przelewem lub kartą )

-Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze -Płatność gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy ( prosimy o kontakt przed przyjściem)

2. Nieopłacone zamówienie będzie anulowane w ciągu 10 dni od jego złożenia.

3. Nieodebranie przesyłki pobraniowej skutkuje brakiem możliwości wybrania takiej opcji zapłaty w przyszłości oraz obowiązkiem zwrócenia kosztów jakie poniesie firma P.P.H.U Magnum Aleksandra Tyszka w związku z zaistniałą sytuacją.

4. Numer konta i dane do przelewów: PKO B.P. 51 1020 1332 0000 1002 1246 9500 Magnum Spółka z o.o. Spółka k. ul.Konopnickiej 11b 18-300 Zambrów


REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

1. Zamówienie jest realizowane i wydawane firmie spedycyjnej w ciągu 24h od momentu zaksięgowania przez nas wpłaty lub wybrania przez klienta opcji zapłaty przy odbiorze.

2. W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo przedłużenia dostawy zamówionego towaru do 10 dni od daty księgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku braku towaru klient będzie niezwłocznie informowany o takim fakcie oraz będzie miał możliwość ewentualnej rezygnacji z zamówienia.

3. Zawarcie umowy sprzedaży pomiędzy nabywcą a Magnum Spółka z o.o. Spółka k. odbywa się z chwilą potwierdzenia złożonego zamówienia drogą elektroniczną (kliknięcie"kup teraz" oraz wypełnienie formularza dostawy i płatności)

4. Wszystkie dokumenty sprzedaży będą dostarczane drogą elektroniczną ( e-mail) na podany w zamówieniu adres.


DOSTAWA/ODBIÓR ZAMÓWIENIA

1. Opcja odbioru zamówienia w siedzibie firmy jest bezpłatna i możliwa po wcześniejszym kontakcie.

2. Koszty transportu są stałe, niezależne od wolumenu zamówienia oraz wyraźnie wyszczególnione podczas każdej transakcji.

3. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone do kwoty 2 tys. zł. Pozostałe przesyłki nie mają ubezpieczenia i w razie zaginięcia lub uszkodzenia można uzyskać tylko dziesięciokrotność wartości kosztów transportu.

4. Klient jest zobowiązany do sprawdzenia stanu przesyłki podczas doręczenia, ponieważ po podpisaniu protokołu odbioru, prawo własności oraz wszelkie ryzyka z tym związane przechodzą na niego. Jeśli przesyłka nosi znamiona uszkodzonej w transporcie, należy spisać protokół reklamacyjny w obecności pracownika firmy spedycyjnej.

5. Przesyłki kurierskie realizuje firma DPD Polska, pozostałe przesyłki dostarcza INPOST.


ZWROTY/GWARANCJA/REKLAMACJE

1. Wszystkie zakupione towary można zwrócić bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od zakupu na adres:

Magnum Spółka z o.o. Spółka k. ul. Konopnickiej 11b 71 18-300 Zambrów

2. Warunkiem zwrotu jest dostarczenie towaru do siedziby firmy wraz z dowodem zakupu (może być ksero) oraz wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy (link poniżej) https://drive.google.com/file/d/0ByEYDPbnmYRdbGNCZkMzMUpWOFk/view?usp=sharing

3. Zwracany towar musi być kompletny , nie używany i w takim samym stanie w jakim został dostarczony do klienta ( plomby, folie, dodatki itd.)

4. Koszty związane z dostarczeniem zwracanego towaru ponosi klient.

5. Pieniądze zwracane są w ciągu 10 dni roboczych na rachunek bankowy podany przez klienta.

6. Nie przyjmujemy zwrotów wysyłanych przesyłką "pobraniową"


GWARANCJA

  1. Wszystkie towary oferowane na naszych aukcjach są objęte 3-miesięcznym okresem gwarancyjnym na wszelkie wady fabryczne.

2. Gwarancja nie obowiązuje gdy używany towar posiada: uszkodzenia mechaniczne, termiczne, głębokie rysy, ślady obicia, zamazaną lub usuniętą plombę gwarancyjną, ślady płynnego kleju ( np. cyjanoakrylowego.)

3. Części zamienne przeznaczone są do montażu przez wykwalifikowanych serwisantów dlatego nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia wynikłe podczas ich nieumiejętnej instalacji.


REKLAMACJE

1. Warunkiem roszczeń gwarancyjnych jest dostarczenie towaru do siedziby firmy ( może być wysyłkowo) wraz z dowodem zakupu lub jego ksero oraz wypełnionym formularzem reklamacyjnym: https://drive.google.com/file/d/0ByEYDPbnmYRdMnhteUVLZkxBb0U/view?usp=sharing

2. Towar należy odesłać lub listem poleconym ekonomicznym lub zgłosić nam chęć reklamacji abyśmy mogli zamówić swojego kuriera.

3. Reklamacja rozpatrywana jest w terminie do 14 dni roboczych i jeśli zostanie rozpatrzona pozytywnie, towar jest wymieniany na nowy, wolny od wad i wysyłany do klienta na koszt Magnum Spółka z o.o. Spółka k.

4. W przypadku gdy nie będziemy w stanie wymienić reklamowanego towaru na nowy, pieniądze zwracane są na rachunek bankowy podany przez klienta w ciągu 10 dni roboczych.

5. W przypadku negatywnego rozpatrzenia, uszkodzony towar zostanie odesłany do klienta po opłaceniu przez niego kosztów transportu lub zutylizowany w ciągu 30 dni.


POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Złożenie zamówienia oznacza pełną akceptacje powyższego regulaminu.

2. Zawartość naszych ofert sklepowych nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art.543

3. Wszystkie wymienione produkty i nazwy w na naszych aukcjach używane są wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi.

4. Różnice wynikające z ustawień parametrów w komputerze klienta nie mogą być podstawą do reklamacji zakupionego towaru.

5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

pixel